Головна | Реєстрація | Вхід | RSSПонеділок, 27.01.2020, 04:37

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 142
Block title
Block content
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Пошук GOOGLE

День Європи          День Європи — це свято Європейського Союзу, що відзначається як День Шумана, на ім’я міністра закордонних справ Франції Робера Шумана, який 9 травня 1950 року звернувся до лідерів європейських країн із пропозицією почати процес об’єднання Європи.

          Це день, коли всі європейці вшановують загальні цінності: волю слова, демократію, незалежність, рівність. У День Європи Європейський Союз виходить на вулиці України, щоб разом з українцями показати, що Україна — частина Європи. Напередодні Дня Європи, з метою поглиблення знань учнів про Європу, формування європейського світогляду, сприяння поширенню знань про Європейський Союз, підвищення громадянської та політичної культури, у Дубовиківській середній загальноосвітній школі відбулися цікаві заходи.

           Фалько А. В. підготувала виставку книг письменників країн Європи. Розпочався день урочистою лінійкою «Відкрий Європу», на якій Мечик О. А. розповів учням про історію заснування Ради Європи і Європейського Союзу. Учні школи підготували та продемонстрували прапори країн, які входять до складу Євросоюзу.

          Для учнів 1-4 класів класні керівники провели конкурс малюнка на асфальті «Малюю Європу». Діти  відтворювали європейські національні традиції, прапор Євросоюзу, у малюнках висловлювали свої мрії про мирне багате життя на Україні. А учні 5 - 11 класів разом із Ромашиною Л. А. підготували виставку малюнків «Якою я бачу Європу», де намалювали своє бачення майбутнього України у Європі.

          Селезньова О. А. з учнями 5, 6 класів провела євроквест «10 кроків до Європи». Юнаки та дівчата, поділившись на дві команди, з азартом включилися до конкурсних змагань, які допомогли їм перевірити та удосконалити свої знання.

          Перший етап квесту - «Знайди і відгадай», на якому діти за слідами знаходили шифр до закодованої назви однієї із країн Євросоюзу. Були різноманітні конкурси: «Країна – столиця», вікторина «Прапори Європейських держав» та багато інших.

          За кожну правильну відповідь команди отримували зірочки, які допомогли їм виконати основне завдання гри - створення прапору Євросоюзу.

          Дане змагання дало можливість розширити знання про особливості різних країн Європи, висловити свої думки щодо бачення майбутнього своєї держави, отримати колосальний заряд оптимізму, об’єднати свої знання про Євросоюз.

          Не менш цікаво пройшли і вікторина «Чи знаєш ти Європу?» між учнями 8 та 9 класів, яку підготовив Мечик О. А. Вона включала в себе ряд запитань з  галузей історії,  географії, техніки, літератури, музики європейських країн, жодне з яких не залишилось без відповідей. Учні поділилися цікавою інформацією про історичне минуле і сучасність європейських країн.

          За підсумками авторитетного журі, до якого входили директор школи Слобода К. Д. і заступник директора з навчально-виховної роботи Топчій Г. А., перемогла дружба.

          Також класні керівники провели виховні години: «Мандруємо країнами Європи», «Європейський вимір», «Європа – наш спільний дім», де учні продемонстрували глибокі знання про традиції, звичаї, побут, історичне минуле країн Європи.

          Отож школярі зробили ще один крок до пізнання європейських країн, до усвідомлення необхідності європейської інтеграції нашої держави.

          Цікавим, наповненим позитивними емоціями та враженнями, яскравими барвами видався день, присвячений Дню Європи. Сподіваємось, що настав час і для України змінити барви, використати свій історичний шанс і зробити вирішальний крок уперед до переможної свободи.

Форма входуОфіційний сайт Васильківського району* * * * *

Погода
Дубовики 
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

* * * * *Copyright MyCorp © 2020