Головна | Реєстрація | Вхід | RSSПонеділок, 27.01.2020, 04:47

Меню сайту
Наше опитування
Хто Ви, шановний відвідувач сайту?
Всього відповідей: 89
Block title
Block content
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Пошук GOOGLE

День фізкультури та спорту


Сприяння здоров'ю та здоровому способу життя визначене законодавством України як один з основних напрямів державної політики охорони здоров'я. Тому одним із основних стратегічних завдань національної освіти є виховання учнівської молоді в дусі відповідального ставлення до власного здоров'я і здоров'я оточуючих, як до найвищої індивідуальної та суспільної цінності.

У формуванні здорового способу життя, духовного та фізичного розвитку підростаючого покоління велике значення мають заняття фізичною культурою та спортом. Заняття фізичними вправами зміцнюють здоров'я, підвищують нервово-психічну активність до емоційних стресів, підтримують фізичну і розумову працездатність.

З метою пропаганди здорового способу життя у нашій школі проводився день фізичної культури і спорту, який був присвячений темі: "Щоб успішно розвиватись, потрібно спортом нам займатись!!!". Цього дня робота вчителів фізичної культури, а також класних керівників була спрямована на:

виховання в учнів ціннісної орієнтації на здоровий спосіб життя;

покращення здоров'я;

придбання необхідних знань в області фізичної культури і спорту;

залучення учнів до систематичних занять фізичною культурою і спортом;

виховання колективізму і взаємодопомоги, дисциплінованості, сміливості, наполегливості, завзятості, витримки, спортивного азарту, взаємовиручки і підтримки.

Серед учнів 1-11 класів пройшов конкурс малюнків "Спортивний феєрверк" та спортивні змагання: "Сильні, сміливі, спритні" для учнів 1 – 4 класів, "Веселі старти" для учнів 5 – 6 класів.

Весело, із азартом і завзяттям проходили спортивні змагання. Вони дали учням багато радощів, гарного настрою, здоров'я, бадьорості! 
 

Форма входуОфіційний сайт Васильківського району* * * * *

Погода
Дубовики 
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

* * * * *Copyright MyCorp © 2020