Головна | Реєстрація | Вхід | RSSПонеділок, 27.01.2020, 04:54

Меню сайту
Наше опитування
Хто Ви, шановний відвідувач сайту?
Всього відповідей: 89
Block title
Block content
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Пошук GOOGLE

Наші успіхи

Інтеграція України у Європейський простір невід’ємно пов’язана з якістю національної освіти, її конкурентно-спроможністю. Одним із основних чинників підвищення якості знань школярів є упровадження в освітню практику педагогічних інновацій,інформаційно-комунікаційних технологій навчання,оновлення змісту усього навчально-виховного процесу відповідно до сучасних досягнень науки і техніки.

Учителі школи ефективно організовують навчально-виховний процес на основі оптимального використання можливостей комп’ютерної техніки, програмного забезпечення та мережі Інтернет. Школа працює,як експериментальний заклад  обласного рівня над пілотним проектом  Національного проекту «Відкритий світ» за темою «Впровадження інформаційно-комунікаційних  технологій в навчально- виховному  процесі в умовах єдиного освітнього середовища», проводить цілеспрямовану роботу щодо формування культури здоров’я школярів шляхом реалізації превентивної програми «Школа проти СНІДу» ,що забезпечує неперервність оновлення знань, удосконалення процесу навчання і виховання, поліпшення роботи із здібними дітьми.


Свої досягнення з даної проблеми школа гідно представила на Третій Національній виставці – презентації «Інноватика в сучасній освіті», що відбулася 18 - 20 жовтня в місті Києві, і була нагороджена «Дипломом за активне «Впровадження у навчальний процес  освітніх інновацій» та бронзовою медаллю лауреата конкурсу в номінації «Інновації у використанні інформаційно-комунікаційних технологій в освітньому процесі».


Матеріли на виставці були представлені вчителем інформатики Огієнком Віталієм Вікторовичем, який мав нагоду ознайомитися з найкращими досягненнями в галузі освіти за останній час, обмінятися досвідом, взяти участь у проведенні семінарів, конференцій, «круглих столів» та обговорити питання про актуальні проблеми розвитку освіти на сучасному етапі.

З 1 по 3 березня наша школа приймала участь у міжнародній виставці "Сучасні заклади освіти", що проходила в місті Київ.          Виставка представила 765 провідних навчальних закладів, центрів, підприємств, асоціацій, видавництв з 27 регіонів України, а також учасників з Росії, Чехії, Естонії, Швейцарії, Словаччини, Польщі, США.


          Школу на виставці представляла заступник директора з виховної роботи Сінішина Віта Вікторівна, яка привезла Диплом за активну роботу з модернизації системи освіти.


Форма входуОфіційний сайт Васильківського району* * * * *

Погода
Дубовики 
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

* * * * *Copyright MyCorp © 2020