Головна | Реєстрація | Вхід | RSSПонеділок, 27.01.2020, 04:52

Меню сайту
Наше опитування
Хто Ви, шановний відвідувач сайту?
Всього відповідей: 89
Block title
Block content
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Пошук GOOGLE

Село моє...


Село моє, для мене ти єдине,

Як мати рідна, як саме життя,

Як хліб землі, як пісня лебедина –

Не стань тебе – впаду у небуття.

Віктор Геращенко

Батьківщина – це рідна домівка, земля, де народились й зростаємо. У кожного з нас вона асоціюється з дорогими й милими серцю селами, які входять до складу Миколаївської об’єднаної територіальної громади Васильківського району.

Назва громади походить від назви Миколаївської сільської ради, до якої приєдналися Добровілівська і Зеленогайська сільські ради в жовтні 2017 року. Центром Миколаївської ОТГ є село Дубовики, в якому побудована адміністративна будівля громади, діє ЦНАП. В Миколаївці знаходиться відділ освіти, молоді і спорту виконавчого комітету Миколаївської сільської ради. Села Добровілля і Зелений Гай стали старостинськими округами.

Беззаперечним авторитетом та повагою користується голова Миколаївської ОТГ Микола Володимирович Карнаух. Він – відкрита людина, що працює чесно й сумлінно, з бажанням змінити життя рідного краю на краще.

Микола Володимирович добре розуміє, що найцінніший скарб людства – діти. Саме вони у своїх тендітних руках тримають ключі від нашого майбутнього, в них продовження роду, здійснення мрій і сподівань на краще. Тому систематично голова ОТГ зустрічається з учнівською молоддю. На цих зустрічах Микола Володимирович дослухається до пропорцій, ідей та думок підростаючого покоління з питань створення та розвитку молодіжної організації в межах громади, відповідає на питання дітей.

Голова громади впевнений, що для того, щоб молодь залишалась та поверталась у громаду, потрібно прислуховуватися до думок наших дітей та підлітків, до їхніх поглядів на всі процеси в громаді. І тільки через активний та постійний діалог з молоддю можна зробити Миколаївську ОТГ громадою майбутнього.
 

Форма входуОфіційний сайт Васильківського району* * * * *

Погода
Дубовики 
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

* * * * *Copyright MyCorp © 2020