Головна | Реєстрація | Вхід | RSSПонеділок, 20.01.2020, 05:14

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 142
Block title
Block content
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Пошук GOOGLE

Шевченківський тиждень


Живе Кобзар у пам’яті народу,

Живуть його слова, і мрії, і думки.

Хоч зазнавав великі перешкоди,

Та спадщина його сягла в віки…

Тарас Шевченко... Наш рідний, незабутній, величний, недосяжний і близький...Пильний вартовий, що на сторожі нашого слова стоїть і десятиріччями нагадує нам, хто ми і "чиїх батьків діти".

Минуло 205 років від дня народження Тараса Григоровича Шевченка – славного сина українського народу, але й сьогодні його слово живе між нами. Не просто живе, а турбує свідомість, утверджує національний дух, надихає на боротьбу. Вогонь його поезії і його душі запалює у серцях іскру любові до рідної землі, іскру гідності і честі українця-патріота.

Сьогодні, як ніколи, звертаємо ми до нашого Пророка свої помисли, віримо, що здійсняться пророчі Тарасові слова:

І на оновленій землі

Врага не буде супостата,

А буде син, і буде мати,

І будуть люде на землі.

Щороку, на початку березня в нашій школі проходять Шевченківські дні, щоб не просто вшанувати пам’ять «великого Кобзаря», а всім серцем відчути його невмируще слово.

Шкільний бібліотекар, Фалько А. В., підготувала для учнів тематичну виставку «Тарасові слова – душа народу», де ознайомила читачів з новими виданнями творів Т. Г. Шевченка. Школярі розширили свої знання про життєвий та творчий шлях Т. Г. Шевченка, дізналися про невідомі напрями літературної діяльності Кобзаря.

Для учнів 1 – 4 класів відбувся концерт-літопис «Шевченко у житті, у творчості, у спогадах». Учні слухали, затамувавши подих, улюблені пісні на слова славетного поета, декламували вибрані рядки творів. Присутні у залі відчували себе однією родиною, об’єднаною рідним словом Тараса.

З учнями 5 - 11 класів вчитель української мови та літератури,Журавель Г. Н. провела літературну вікторину «Ім’я Шевченка стукає в серця». З учнів усіх класів було сформовано дві команди, які позмагалися між собою на краще знання Шевченківських поезій. Учнями були створені презентації, де представлено досить цікаву та різноманітну інформацію про невідомі сторінки життя Т. Шевченка. Така робота сприяла розвитку дослідницьких здібностей учнів, розширенню їхнього кругозору, повазі до поета. Були виявлені нові факти з біографії Шевченка як письменника, поета, художника, громадянського діяча.

Свої враження про творчість Шевченка, ставлення до славетного поета, учні усіх класів відобразили у виставці малюнків «Шевченкове слово».

Уже багато років минуло з того дня, як перестало битися благородне серце геніального поета, але світлий образ Великого Тараса назавжди залишається в пам’яті нащадків.
 

Форма входуОфіційний сайт Васильківського району* * * * *

Погода
Дубовики 
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

* * * * *Copyright MyCorp © 2020