Головна | Реєстрація | Вхід | RSSПонеділок, 27.01.2020, 04:54

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 142
Block title
Block content
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Пошук GOOGLE

Тренінг з національно-патріотичного виховання


Почуття патріотизму є однією з провідних цінностей, якими має оволодіти підростаюча особистість. Великою мірою, без цього почуття її соціальне життя буде неповноцінним, надзвичайно збідненим, оскільки вона перебуватиме поза важливими зв’язками і відносинами, які визначають її соціальну позицію, суспільно значуще функціонування, внутрішнє душевне задоволення, самооцінку, життєвий успіх.

Патріотизм особистості закономірно пов'язаний з гуманізмом, соціальною справедливістю, турботою, взаємоповагою. Загалом морально невихована особистість не може бути патріотом, оскільки це почуття асоціюється з любов’ю до рідної землі, родини, народу.

Неможливо відокремити патріотизм від національних святинь, національної свідомості і самосвідомості, шанобливого ставлення до національної культури, толерантного ставлення до кращих надбань народів, що населяють Україну.

З 31 травня по 03 червня 2016 року вчитель історії нашої школи пройшов курси – тренінг у Києві, які організував Національний еколого-натуралістичний центр спільно з інститутом проблем виховання НАПН України.

Програма тренінгу була насичена духом патріотизму, різноманітними завданнями. Участь у тренінгу брали педагоги з усієї країни і кожен з них ділився досвідом роботи своєї школи з патріотичного виховання і переймав досвід інших.

Учасники тренінгу мали змогу відвідати місця, пов’язані з історико-патріотичними подіями: Майдан Незалежності, Вулиця Небесної сотні, Михайлівський золотоверхий монастир, Національний музей історії України і інші пам’ятні місця Києва.

Патріот – це особистість, у якої в її Я-духовному відсутні такі негативні риси, як зневага, заздрість, жадібність, зверхність, брехливість. Тому кожен повинен постійно працювати над собою, щоб вони зникли з його внутрішнього світу.

 

Форма входуОфіційний сайт Васильківського району* * * * *

Погода
Дубовики 
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

* * * * *Copyright MyCorp © 2020