Головна | Реєстрація | Вхід | RSSПонеділок, 20.01.2020, 05:11

Меню сайту
Наше опитування
Хто Ви, шановний відвідувач сайту?
Всього відповідей: 89
Block title
Block content
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Пошук GOOGLE

Участь учня нашої школи в математичному турнірі "Еврика 2018"


Математичний турнір "Еврика 2018" організовано Дніпровським національним університетом імені Олеся Гончара за підтримки Департаменту освіти і науки Дніпропетровської обласної державної адміністрації та є складовою частиною дослідно – експериментальної роботи за темою "Науково – методичні засади створення інноваційної моделі STEM – освіти" (STEM на Дніпрі)

 

В турнірі  приймав участь учень 11 класу нашої школи Ганжа Владислав. Він успішно пройшов першу заочну частину туру, яка відбувалася з 19 грудня 2018 року по 21 січня 2018 року та другу (з 22 січня 2018 року по 19 лютого 2018 року) заочну частину туру, виконавши завдання з номінацій "Навчання математики" та "Математичне моделювання" і отримав запрошення на очний тур, який відбувся 17 березня 2018 року. Владислав вибрав номінацію "Математичне моделювання". Турнір проходив за планом:

Реєстрація

Урочисте привітання учасників

Лекція в читальному залі по обраній номінації

Виконання тестових завдань теоретичного туру

Виконання завдань практичного туру

Підбивання підсумків, вручення дипломів

Враження, яке отримав Владислав можна зрозуміти з його слів:

"Вчитель запропонував прийняти участь. Я подумав чому б ні, досвід нікому ще не заважав. Нам читали лекцію. Вона була цікава, з новим матеріалом,  про який кожен учасник навіть не знав. Після лекції розв'язували тестові завдання. По закінченню турніру нас вітали з тим, що ми приїхали. Кожному учаснику вручили диплом. На щасливій ноті, задоволений, я поїхав додому"
 

Форма входуОфіційний сайт Васильківського району* * * * *

Погода
Дубовики 
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

* * * * *Copyright MyCorp © 2020