Головна | Реєстрація | Вхід | RSSПонеділок, 20.01.2020, 05:13

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 142
Block title
Block content
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Пошук GOOGLE

Українські ландшафти бережи їх і дбай, і нащадкам красу цю земну передай


          В умовах сьогодення екологічна культура є запорукою розвитку і збереження людини та суспільства в цілому, необхідним елементом відродження держави. Сучасна молодь вступає в життя в епоху не тільки бурхливого розвитку науки і техніки, а й негативних наслідків науково-технічної революції та демографічного вибуху. Людству потрібні нова філософія життя, висока екологічна культура і свідомість.

          Шлях до високої екологічної культури лежить через ефективну екологічну освіту і виховання, яка на порозі третього тисячоліття стала необхідною складовою гармонійного, екологічного безпечного розвитку. Особлива роль в екологічному вихованні належить учнівським екологічним агітбригадам, юним аматорам – захисникам природи.

       Екологічний загін «Еколог», вже багато років працює на базі нашої школи. Він є щорічним учасником районного конкурсу-огляду екологічних агітбригад. Члени загону стали учасниками багатьох цікавих акцій: «Первоцвіт», «Посади дерево», «Допоможемо зимуючим птахам», «Галерея кімнатних рослин». Екологія – це новий образ мислення. Якби кожна людина за мить до того, як викинути сміття у річку, чи зрубати дерево, замислилась про наслідки своїх дій, то вона б почувала себе відповідальною за підтримання гарної якості довкілля. Самостійно екологічна культура, мислення формуватись не можуть. Їх треба плекати, беручи все найкраще з світових технологій.

        Важливою є не лише любов до природи, не тільки знання в галузі екології і природничих наук, але і знання з екологічної етики, розуміння гармонії всього живого, співчуття, повага і турбота про довкілля. Природа самодостатня і цінна сама по собі. А завдання людини - не нашкодити, оскільки вона є лише частинкою цієї природи.

 

 

Форма входуОфіційний сайт Васильківського району* * * * *

Погода
Дубовики 
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

* * * * *Copyright MyCorp © 2020